Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

Соработка

Филтер по Наслови      Прикажи #  
# Наслов на артиклот Кликови
1 WITSA 6115
2 German Outsourcing Association - GOA 6048
3 ЕИТО - Европска ИТ Опсерваторија 7140
4 Меѓународна соработка 7836
5 Локални партнери 8095

ПАТРОН ЧЛЕН

logo_1

 

Поддржувачи

Vip-MASIT-200x135px

neotel

 

Контакт информации

Стопанска комора за информатички
и комуникациски технологии
Бул. Партизански Одреди број 4
(главен влез на Македонија Сообраќај)
1000 Скопје, Македонија
тел. 389 75 280 507; 389 75 280 506
е-маил: contact@masit.org.mk

Поврзување

Актуелни Настани

Нема настани